Koop je spullen online via Sponsorkliks!

By: Martijn Remmelink apr 20, 2020

Op het moment dat je via onze pagina op de Sponsorkliks pagina naar je gewenste webshop gaat en daar een bestelling plaatst, gaat er tussen de 1% en 4% van het totaalbedrag als sponsoring naar onze vereniging. Hiervoor betaal jij niks extra’s, maar is de webshop wel bereidt een bedrag uit te keren aan Sponsorkliks. Verschillende grote webshops zijn aangesloten bij Sponsorkliks, denk bijvoorbeeld aan Bol.com, Mediamark.nl, Alibaba.com maar bijvoorbeeld ook Thuisbezorgd.nl of KLM.nl. Voor het hele overzicht van deelnemende winkels neem is een kijkje op https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?show=all&club=10998&cn=nl&ln=fr.

Hoe zorg je ervoor dat je Sponsorkliks altijd gebruikt? Door de Chrome extensie te downloaden zorg je er automatisch voor dat er een commissie naar onze vereniging gaat bij iedere transactie bij een aangesloten webshop. De link naar voor de Chrome extensie is: https://chrome.google.com/webstore/detail/sponsorkliks/ibddmcijlhljfdinapegnidiodopoadi?hl=nl. Op onze website onder samenwerken vind je meer uitleg over Sponsorkliks en een directe link naar de website van een aantal grote webshops!

Vragen? Stuur dan gerust een mailtje naar externcommissie@drv-euros.nl.